Informace o nás

Tento webový portál si klade za cíl informovat o členských státech Evropské unie. Obsahem portálu je kompletní a přehledný seznam členských států EU i s kulturními,ekonomickýmisociálními a podobnými informacemi o jednotlivých státech Evropské unie.

ClenskeStaty.EU jsou určeny pro všechny zájemce o informacích o členských státech EU, zejména pro studenty a učitele!

Historie projektu

Historie projektu ClenskeStaty.EU sahá do roku 2004, období studentských zájmů o novou etapu našeho národa - členství v Evropské unii. 

K realizaci webové prezentace však došlo až v roce 2010. Tak jak to bývá :)

Naši uživatelé

Uživatelé portálu ClenskeStaty.EU jsou ti, kdo mají zájem získat informace o Evropské unii a jejích členech. Evropská unie je společensky-organický celek, uskupený z mnoha elementárních jednotek v podobě členských států.

Věříme, že uživatelům tento portál přinese nepoznané informace a pomůže při studiu Evropské unie.

Přejeme Vám tímto mnoho nových informací! ;-)

Zásady ochrany osobních údajů a užívání.

Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu či telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, informujte se více na následujích stránkách:

https://www.google.cz/privacy_ads.html

https://www.google.cz/privacypolicy.html

https://www.google.cz/privacy_cookies.html

Kontaktujte nás

Vyhledávání

Doporučujeme:

Anketa

Cestujete letos po státech EU?

Ano (692)
70%

Ne (163)
17%

Uvidím, možná (128)
13%

Celkový počet hlasů: 983

Tip ...

Pokud máte zájem o obsahové rozšíření (např. informací ke kokrétnímu státu) neváhejte nám jej poslat! Pokud budete chtít, uvedeme Vás jako autora/autorku! :-)

Předem děkujeme za pomoc s obsahem ClenskeStaty.EU